Tyler Winklevoss nazywa najnowszą propozycję bodźców kampanią reklamową Bitcoin

Współzałożyciel giełdy kryptowalut Gemini, Tyler Winklevoss, uważa, że ​​nowa propozycja Białego Domu w postaci pakietu stymulacyjnego o wartości 1,8 biliona dolarów jest kampanią reklamową bitcoina.

Tyler Winklevoss uważa, że ​​nowa propozycja Białego Domu dotycząca pakietu stymulacyjnego o wartości 1,8 biliona dolarów to kampania reklamowa bitcoina

Odkąd zaczęła się globalna pandemia, wiele krajów na całym świecie ogłosiło pakiety stymulacyjne mające na celu ożywienie gospodarki poprzez zastrzyk kapitału na rynku. Według raportu Wall Street Journal , Biały Dom przygotowuje się na nową propozycję stymulacyjną o wartości 1,8 biliona dolarów, która ma pomóc gospodarce. Samo wniesienie kapitału na rynek nie jest postrzegane jako dobre posunięcie w dłuższej perspektywie, ponieważ stwarza ryzyko hiperinflacji, w której wartość waluty znacznie się obniża. Tyler Winklevoss uważa, że ​​najnowsza propozycja bodźców pomogłaby bitcoinowi.

Tyler Winklevoss nazywa propozycję bodźca kampanią reklamową bitcoina

Współzałożyciel giełdy kryptowalut Gemini Tyler Winklevoss napisał na Twitterze, że Biały Dom proponuje nową kampanię reklamową o wartości 1,8 biliona dolarów dla wiodącej kryptowaluty bitcoin. Bitcoin Superstar wcześniej zwracał uwagę na wpływ masowych pakietów stymulacyjnych na gospodarkę i dolara amerykańskiego. Fakt, że bank federalny może drukować dolary z powietrza, dowodzi słuszności bitcoina. Może istnieć tylko 21 milionów bitcoinów, podczas gdy bank federalny może wydrukować tyle, ile chce dolara.

Bitcoin ma znacznie większą wartość niż dolar amerykański

Na początku tego roku Tyler Winklevoss napisał na Twitterze, że wiodąca kryptowaluta bitcoin ma znacznie większą wartość niż dolar amerykański. Bezprecedensowe drukowanie dolara amerykańskiego przez Rezerwę Federalną skłoniło wielu do zastanowienia się, czy dolar amerykański może przetrwać bez szwanku. Jednak implikacje mogą pojawić się dopiero po latach, ponieważ dolar nadal ma znaczną dominację. Kilku ekspertów uważa, że ​​dolar stracił już wiele ze swojego blasku. Tyler Winklevoss powiedział wcześniej, że bitcoin wyjdzie silniejszy niż kiedykolwiek przed pandemią. W chwili pisania tego tekstu cena bitcoinów wynosiła nieco powyżej 11300 USD.

Proudly powered by WordPress | Theme: Funky Blog by Crimson Themes.